Problem z erekcją podczas pieszczot z żoną

Szukam lekarza seksuologa bo mam problem jak się piermscimy z zona to mój penis mało reaguje..są jakieś leki na wzwod i czy przy cukrzycy jest to wskazane..mam insulinę mała dawkę i tabletki

Dzień dobry!

Cukrzyca jest jedną z chorób, której charakterystycznym objawem/ konsekwencją mogą być zaburzenia erekcji. Konieczna jest jednak dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby rzetelnie ocenić, jakie rzeczywiście są przyczyny trudności (np. hormonalne, urologiczne, naczyniowe, psychologiczne itp).
Ważne także, jak ocenia Pan erekcję podczas współżycia. Jeśli wtedy jest prawidłowa, być może jest Pan osobą całkowicie zdrową i sytuacja jest naturalna. Pieszczoty, tzw. "gra wstępna" służą właśnie temu, aby podniecenie UZYSKAĆ. Nie jest obowiązkiem mieć silną erekcję non stop podczas każdych pieszczot/ pocałunków itp.
Zachęcam do osobistej konsultacji z seksuologiem.

Pozdrawiam!