Problem z nadużywaniem papierosów

witam do 2 dni chce mi sie duzo palic paierosu nigdy tak nie miałem z jakiego powdu to moze wsiadczyc dzien wypalam 12 paierosy teraz jak bym chiał to całom pacze juz raz tak maiłem ze chiało mi sie palic

Aleksander Ropielewski

Być może wynika to ze stresującej sytuacji, w jakiej się Pan obecnie znajduje (zarówno stres psychiczny jak i fizyczny). Nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzania badania przedmiotowego.