Problem z osiągnięciem orgazmu podczas seksu

Podczas seksu nie udało mi się osiągnąć orgazmu. Penis stał mi cały wieczór około 3 godzin, ale chwilę przed stosunkiem musiałem iść do łazienki i strawa okazała się głośna co mnie skrępowało, wróciłem i nie chciał mi stanąć, dopiero dziewczyna mnie pobudziła ale opadł po jakimś czasie i nie miałem orgazmu. Miałem dość długą przerwę w sexie oraz jestem na diecie redukcyjnej. Strasznie mnie to stresuje, czy to może się powtarzać i co z tym robić?

Dzień dobry!

Jednorazowe, sporadyczne trudności (np. brak lub utrata erekcji, nie osiągnięcie orgazmu itp.) zdarzają się wszystkim ludziom i w żaden sposób nie muszą świadczyć o poważnym problemie. Najważniejszym zadaniem jest nabranie do sytuacji dystansu i pozytywnego nastawienia, bo to co może sprzyjać powtarzaniu się trudności, to właśnie stres, spodziewanie się problemu, rozmyślanie o nim itp.

Pozdrawiam!