Problem z przesypianiem nocy u 8-miesięcznego dziecka

Witam.mój syn który skończył wczoraj 8 miesięcy nie przesypia nocy. Co dwie godz lub częściej domaga się piersi(karnie wyłącznie piersią).moim zdaniem powinny być dłuższe przerwy pomiędzy posilkami bądź powinien spać juz cala noc.dziecko SPI ze mną z tego powodu.nie chce mleka modyfikowanegoponiewaz nie wychodzi mu picie z butelki bowoli miękkiego sutka.czy jestem skazana na pobudki co godz bądź częściej w nocy?:(probowalam usypiac dziecko,tulic w nocy ale on chce sutka.proszę o rady.pozdrawiam

Milena Lubowicz

Rzeczywiście dziecko powinno mieć już dłuższe przerwy na karmienie. Proszę spróbować podawać dziecku na kolacje sycącą kaszkę. Poza tym można spróbować tak, żeby w nocy dziecko usypiał np. ojciec. Poza tym gdyby synek nie spał z Panią na pewno byłoby łatwiej. W nocy można spróbować z butelki podawać wodę. No i na pewno potrzeba dużo siły, nie poddawania się od razu gdy dziecko protestuje, gdyż ten okres przejściowy może być dla niego i dla Pani trudny.
Pozdrawiam