Problem ze skupieniem, senność, ból głowy i drgawki przy padaczce przysennej

Witam. Od kilku miesiecy nie potrafie sie skupić na niczym doslownie... Caly czas chodze zamyslona w swoim swiecie do tego jestem caly czas spiaca i glowa mnie często boli. Dodam ze choruje na padaczke przysenną od 1,5 roku i zazywam lek cezarius 1000mg, ostatnio zauwazylam u siebie male drgawki wiec zastanawiam sie czy lek zaczyna przestawac dzialac na mnie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u neurologa. Proszę także wykonać podstawowe badania krwi: morfologia, glukoza, TSH.
POzdrawiam