Problem ze szczypaniem twarzy i opuchlizną

Jakiś tydzień temu nagle zaczęła mnie mocno szczypać twarz, jak się potem okazało spuchł mi obszar nad górną warga oraz pod lewym okiem, skóra w tym miejscu byla bardzo czerwone. Towarzyszlyl temu bardzo silny piekący ból, jakby mi ktoś polał twarz wrzątkiem. Następnie tego samego dnia wyszła mi wielką piekąca plama na udzie która też samoistnie przeszła po ok 10 minutach. W dniu dzisiejszym miałam podobna sytuacje. Nagle poczułam że piecze mnie oko, jak się potem okazało dookoła bylo mocno zaczerwienione , w środku popeklaly mi chyba wszystkie krwinki, pieczenie było okropne. Dodam że nic wcześniej nie jadłam ani nie piłam. Byłam już u dermatologa ale.zostalam odesłana z kwitkiem. Nie wiem już do jakiefo lekarza mogłabym się udać.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrozyc odpowiednie leczenie.