Problemy z erekcją i brak masturbacji

Mam 18 lat. Nigdy się nie masturbowałem, mam problem z erekcją. Mam dużo okazji, żeby to zrobić, a tu nie wychodzi. Czy to jest jakaś blokada i jaki lekarz może mi pomóc.Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Na podstawie tak krótkich informacji trudno zdecydować, czy w pierwszej kolejności powinien być to lekarz seksuolog czy psycholog seksuolog.

Pozdrawiam!