Problemy z mową i poruszaniem kończyn

Witam, Często mam dziwne dolegliwości, w czasie których mam problemy z mową jak i z poruszaniem kończynami. Za każdym razem po czymś takim dostaję kroplówkę wysokoelektrolitową i po jakimś czasie wracam do "żywych". Nikt nie może mnie zdiagnozować. RM, TK, EEG głowy, próby tężyczkowe - ok. Mam WZWC 20-02-2015 po 205 roku oczekiwania idę na leczenie interferonem. Może ktoś spotkał się z takimi objawami i wie co mi dolega. Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jak wynika z opisu mogą to być problemu związane z zaburzeniami elektrolitowymi, które powodują takie dolegliwości. Może to być wynikiem także chwilowych osłabień organizmu np w wyniku infekcji wirusowej. Pozdrawiam