Kobieta , 32 lata Dzień dobry.Mam problem z połykaniem pokarmów od tygodnia.Zaczęło się od tego,że w nocy miałam bezdechy i duszności.Obecnie noce OK.Dni są straszne-mogę tylko pić.Mam sucho w gardle.Jak próbuje jeść pierwszy kęs ok,kolejne się blokują a ja się zaczynam denerwować/nie mogę oddychać wtedy.Czasem ciężko mi przełknąć ślinę.Miewam bóle głowy,a od 2 mc plamienia miedzy okresem.Aktywność powoduje bezdech/zmęczenie.Ból po żebrami.2x krwawienie z okolicy odbytu.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Katarzyna Szymczak 79
Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
Edytuj odpowiedź

Objawy są dość niepokojące, wskazana pilna wizyta u lekarza i diagnostyka opisanych dolegliwości, czy to choroba przełyku, gardła czy jeszcze coś innego.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ból głowy – Nie można określić jednej przyczyny, która byłaby odpowiedzialna za ból głowy. Ból głowy określany wtórnym może być spowodowany zaburzeniami neurologicznymi, urazami, chorobami twarzy, oczu, nadciśnieniem tętniczym, truciznami, spalinami samochodowymi, zmianą pogody lub temperatury, Bezdech

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Obturacyjny bezdech podczas snu

Bezdech (WIDEO)

Bezdech (WIDEO) Odtwórz wideo

Bezdech jest rodzajem zatrzymania oddechu, na skutek czego nie przemieszczają się gazy w drogach oddechowych i nie istnieje wentylacja przestrzeni pęcherzykowej. W ciągu krótkiego czasu może doprowadzić do niedotlenienia i nadmiaru dwutlenku węgla we...