Problemy ze snem u 13-miesięcznej córki a konieczność wizyty u lekarza

Witam. Córka ma 13 m-cy, od urodzenia ma problem ze spaniem. Budzi sie ok 24 i do 3-4 rano nie spi bądź śpi bardzo niespokojnie wierci sie , popłakuje przez sen strasznie przemieszcza sie w łóżeczku. Wstaje srednio do niej ok 2-3 na godzine, dać jej smoczek, herbatki popić, albo przełożyć na poduszeczkę.Idzie spać najedzona, i w nocy też daje jej mleko. Przed snem staram sie ja wyciszyć, przygaszam swiatło włączam spokojną muzykę. W dzięn spi ok 1,5-2 h. Czy powinnam udać się do lekarza?

Dzień Dobry,
Uważam, że powinna otwarcie Pani opowiedzieć swojemu lekarzowi pediatrze o problemie. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka