Problemy ze zdrowiem po poważnym stresie

Witam.Poszukuję dobrego psychologa bądź psychiatry na nfz w Wwie.Od 5 lat żyje w poważnym stresie(kilka nieudanych operacji synka ma dopiera 4 latka, problemy mieszkaniowe, ciągłe przeprowadzki, przez pewien czas byliśmy bezdomni- przygarnęły nas siostry zakonne, zmiana wyznania religii mojego męża, pare m-cy temu poroniłam.Zaczęły mi sie poważne problemy ze zdrowiem, organizm tego nie wytrzymał;zawroty głowy,problemy z oddychaniem,kołatanie serca,drętwienie rąk-usłyszałam nerwica,co dalej

Dzień dobry,

Najlepiej udać się do Poradni Leczenia Nerwic lub Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie uzyska Pani stosowną pomoc (np.: w IPiN w Warszawie).