Problemy z kontaktami międzyludzkimi a miejsca terapii w Warszawie

Witam,mam problemy z dogadywaniem sie z ludzmi,gdzie bezplatnie mogłabym takiej terapi sie poddac.Mieszkam w warszawie

Problemy w relacjach z ludźmi efektywnie można przepracowywać w ramach terapii grupowej - może Pani szukać pomocy w Ośrodkach Leczenia Nerwic, gdzie prowadzone są programy terapeutyczne 10-12 tygodniowe, ale wymagają codziennego zaangażowania w zajęcia terapeutyczne. W Warszawie są oddziały całodobowe (z nocowaniem) (Komorów, Klinika Nerwic IPiN) i oddziały dzienne m.in. Dolna 42, Klinika Nerwic IPiN). Może Pani też znaleźć pomoc w terapii indywidualnej - w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, których jest bardzo wiele w Warszawie, watro pytać o osobę wyszkoloną w psychoterapii. Pozdrawiam.