Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z kontaktami międzyludzkimi a miejsca terapii w Warszawie

Witam,mam problemy z dogadywaniem sie z ludzmi,gdzie bezplatnie mogłabym takiej terapi sie poddac.Mieszkam w warszawie
KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu

Depresja a występowanie urojeń

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy występowaniem urojeń a depresją.

Problemy w relacjach z ludźmi efektywnie można przepracowywać w ramach terapii grupowej - może Pani szukać pomocy w Ośrodkach Leczenia Nerwic, gdzie prowadzone są programy terapeutyczne 10-12 tygodniowe, ale wymagają codziennego zaangażowania w zajęcia terapeutyczne. W Warszawie są oddziały całodobowe (z nocowaniem) (Komorów, Klinika Nerwic IPiN) i oddziały dzienne m.in. Dolna 42, Klinika Nerwic IPiN). Może Pani też znaleźć pomoc w terapii indywidualnej - w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, których jest bardzo wiele w Warszawie, watro pytać o osobę wyszkoloną w psychoterapii. Pozdrawiam.

Pracuję w zawodzie psychologa od 1999r. Doświadczenie kliniczne zdobywałam najpierw w Szpitalu Psychiatrycznym Drewnica z osobami chorymi psychicznie oraz z różnymi trudnościami psychicznymi. Zajmowałam się diagnozą psychologiczną oraz wsparciem dla chorych i ich rodzin. Od 2005r. doskonalę doświadczenie psychoterapeutyczne pracując w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową i inne zajęcia grupowe. Od wielu lat zajmuję się diagnozą kliniczną oraz prowadzę psychoterapię indywidualną w komercyjnej placówce. Mam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na zaburzenia nerwicowe, zaburzenia odżywiania się, zaburzenia osobowości oraz w kryzysach i trudnościach osobistych. DLA NOWYCH KLIENTÓW, KTÓRZY ZAREZERWUJĄ WIZYTĘ PRZEZ OPCJĘ "UMÓW WIZYTĘ" PIERWSZA SESJA INDYWIDUALNA WYNOSI 85 ZŁ / 50 MIN. a TERAPIA PAR 120 ZŁ / 80 MIN. Wizyta promocyjna będzie zawsze przez Centrum probalans potwierdzona telefonicznie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy