Próby samobójcze u 18-letniej osoby

Dzien Dobry Mam 18 lat I 1,5 tygodnia temu mialam probe samobojcza. Wzielam cale opakowanie amoksycyliny i popilam je litrem wodki. Na drugi dzien wypuszczono mnie ze szpitala. Od tygodnia pobolewają mnie nerki, bol codziennie sie nasila. Od kilku dni mam rowniez w nocy bardzo wysoka goraczke ponad 39. Czy te objawy moga byc skutkiem przedawkowanie. Prosze szybka odpowiedz. Z gory dziekuje.

Witam,
W pierwszej kolejności zalecałabym zgłosić się z opisywanymi przez Panią objawami do lekarza POZ. Natomiast bez wątpienia powinna Pani rozważyć również kontakt z psychoterapeutą/psychiatrą. Podejmowanie prób samobójczych czy innych działań autoagresywnych świadczy o tym, że potrzebuje Pani pomocy. Nie wiem czym powodowana była Pani próba samobójcza, ale wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Warto dać sobie szansę i wspólnie ze specjalistą przyjrzeć się swoim problemom, by móc coś zmienić.
Pozdrawiam
JK

tak/tez +jest jeszcze wiele innych rzeczy...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza