Prośba o poradę w związku z wynikiem badań krwi i moczu

Witam. Proszę o poradę co do wyników badań krwi i moczu. Co to może oznaczać ? Analityka: Ciężar właściwy 1,030 (norma 1,015-1,025) Nabłonki pojedyńcze Leukocyty 2-4 wpw Śluz obfity Liczne kryształy szczawianu wapnia Hematologia: Opad krwinek 15,0 (norma 3,0-15,0) Biochemia: E-GFR >60ml/min/1,73m2 Glukoza 105,5 mg/dl

Spośród Pani wyników istotnym odchyleniem jest nieco przekroczona norma poziomu glukozy (jeśli był oznaczony na czczo). Jest to wskazanie do wykonania doustnego testu obciążenia glukozą. Badanie to pozwala wykryć zaburzenia tolerancji glukozy.