Proszę o interpretację wyniku badania USG piersi u 35-latki

Proszę o interpretację wyniku badania USG piersi. Piersi o budowie tluszczowo- gruczołowej. Liczne około dwudziestu drobnych cienkosciennych torbieli w piersi lewej o wymiarze do 5-9mm. W piersi lewej na godzinie 9 normoechogeniczna zmiana ogniskowa o nierównych zarysach o wymiarach 9x8x4mm gróczolowłókniak ?powikłana torbiel? Innych zmian ogniskowych litych w obu piersiach nie stwierdzam. Doły pachowe bez cech patologii

Szanowna Pani, tak jak w opisie. Liczne torbiele i podejrzenie gruczolakowłókniaka. Można wykonać biopsję guza, aby potwierdzić rozpoznanie