Proszę o pomoc w interpretacji wyniku

Proszę o pomoc w interpretacji wyniku: Zapis prawidłowy z obfitym, mieszanym rytmem alfa o częst.9-13 Hz i beta o amplit.ok 5-70 uv RZ zaznaczona Hv nie wykonano.

Witam! Badanie EEG jest niepełne, brak standardowych prób prowokacyjnych. To co zrobili wyszło w granicach normy. Nie wykonano Hiperwentylacji i Fotostymulacji. Ale to co zrobili jest prawidłowe. Pozdrawiam W. Łuczkowski.