Prywatne badania hormonów tarczycy

Witam chciałem zrobić sobie prywatnie badanie na tarczycę TSH,FT3 I FT4 cholesterol,magnez,potas,żelazo,B12,cukier jak się te badania nazywają bo sama morfologia pewnie nic nie da no i jaki może być koszt takich badań albo jak zmusić lek rodzinnego żeby mi dał skierowanie

Badania właśnie tak się nazywają. Cukier to glukoza. Jeśli zależy panu na prawde na sprawdzeniu niedoborów Magnezu to zamiast Magnezu w surowicy sugeruję Magnez w erytrocytach (jest droższe). Ceny zależą od labolatorium. Rodzinny daje skierowania gdy coś w zrowiu nie gra.