Przeciwwskazania do pracy w systemie dwuzmianowym przy niedoczynności tarczycy

Dzień dobry .Choruje na niedoczynnosc tarczycy ,pracuje w systemie dwuzmianowym czy istnieją przeciwskazania do pracy w takim systemie? . Dziękuje za odpowiedz .

Witam Panią,

Niedoczynność tarczycy nie stanowi przeciwwskazania do pracy w systemie pracy zmianowej, co nie zmienia faktu, że praca w takim systemie nie jest zbyt korzystna dla naszego zdrowia z uwagi na rozregulowanie rytmu sen-czuwanie itd. Osoba leczona z powodu niedoczynności tarczycy może wykonywać praktycznie te same zajęcia co osoba zupełnie zdrowa.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz