Przedłużający się okres i bolące jajniki

Witam. Są teraz święta i nie mam jak się dowiedzieć a się martwię. Otóż mam 20 lat. Zawsze okres miewałam ok 6 dni, teraz mija 15 dzień miesiączki i końca nie widać. Bolą mnie jajniki i mam skurcze. Bardzo się martwię, a nie mam szans by dostać się do ginekologa. Zazwyczaj mam bardzo silny okres(obfity+silne bóle), tym razem od początku jest inaczej.Do 7 dni był okres,później kilka dni brązowa wydzielina,a 3 dni temu znowu pojawiła się krew. Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem co robić. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by poprzez poradę internetową udzielić Pani pomocy. Koniecznie powinna Pani zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad oraz przede wszystkim Panią zbada. Być może konieczne będzie także wykonanie badań dodatkowych (laboratoryjnych, obrazowych). Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza - silne i przedłużające się krwawienie może skutkować anemią.