Przekrwienie ciała tłuszczowego cięgna Achillesa

Dzień Dobry, Bardzo bym prosił o poraeę rehabilitacyjną odnośnie przekrwienia ciała tłuszczowego ścięgna achillesa, zapalenie pochewki ścięgna zginacza dużego palucha. Jeśli będzie potrzeba umieszczę zdjęcie pełnej diagnozy po usg. Chodziłem do masażysty i na zabiegi( laser, magnetronic i krioterapie) ale nie przyniosło mi to efektów.. Nadal mnie boli i nie wiem co robić. Byłem u lekarza, w grę wchodzi hormon wzrostu w ścięgno achillesa, ale może uda się to wyleczyć fizykalnie.

Fizjoterapeuta powinien poszukać przyczyny aż do skutku. Fizjoterapia bez efektów to nietrafiona terapia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki