Przelewanie w brzuchu u 6-tygodniowego dziecka

Witam chcialabym sie zapytac moj synek ma 6 tygodniu zauwazylam ze jak go wyciagam z lozeczka lub trzymam go na raczkach to slysze jak mu sie przelewa w brzuszku nie pokoi mnie to...czasem tak lapczywie je wygina sie wiec nie wiem czy go cos nie boli i nie moze jesc...kupki sa praktycznie codziennie...jeszcze mam jedno pytanie strasznie charczy slinka mu wyplywa z buzi nie raz sie krztusi musze byc czujna prosze o porade dziekuje bardzo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy nie wskazują na występowanie nieprawidłowości. Niemniej jednak wskazana jest ocena lekarza pediatry.