Przemoc w związku i rozstanie a druga szansa

Mam wyrzuty smienia miotam się czasami-chwilami pomimo , ze tyle złego doswiadczyłam w małzeństwie : byłam w grupie dla kobiet z przemoca w rodzinie chociaz były gorsze przypadki. Oszukiwał ludzi zaciagajac długi i doprowadzajac do utraty miesaknia ...rzady jego były despotyczne ...musiało byc tak jak on chce ! Jak było słowo Nie lub opór to chamstwo, szturchance, wyzwiska...gwałt czasami, zmuszanie do seksu. A ja sie ciagle zastanawiam . On chce powrotu...liczy na to. Po co ?? Nie ufampo 25 la

Warto podjac psychoterapię i przepracować mechanizmy i schematy, które doprowadziły Panią do zależnościowej relacji, z która do tej pory trudno sobie poradzić. Zanim podejmie Pani decyzje warto skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza