Przerzuty raka jelita grubego do wątroby

witam!moj tato ma przerzuty raka jelita grbego do watroby. Opis tomografii brzmi tak, wątroba niepowiekszona, niejednorodna. W prawym placie watroby widoczne ogniska hipodensyjne < 15 mm.nie ma przerzutow na inne organy, guz z jelita zostal usuniety 2 lata temu, teraz jest wznowa w postaci tych zmian na watrobie. I mam takie pytanie czy istnieje mozliwosc usuniecia prawego plata wątroby w takim przypadku? Czy cos takiego jest stosowane, kiedy prawy plat jestc zajety przez mnogie przerzuty?

Konieczna jest pilna konsultacja w Ośrodku Onkologicznym leczacym dotychczas (Wrocław) , oni przeprowadzą dokładna ocene obecnego stanu zaawansowania choroby i podejma decyzję cd dalszego postepowania! Medycyna stale idzie na przod i obecnie niekoniecnie musi być usuniety płat , a jesli bedzie taka potrzeba -to tez jest to mozliwe! zż