Przesunięcie krwawienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam , Od 5.11.14 zażywam moje pierwsze tabletki anty , Vibin (21 7). Zażywam zgodnie z ulotka i zaleceniami lekarza.Mam pytanie co do możliwości przesunięcia "krwawienia". Za zwyczaj dostawałam okres w czwartki/piątki. Nie wiem jak będzie teraz z tym "krwawieniem z odstawienia" Chciałabym go przesunąć na następny tydzień żeby najlepiej występowało ono w pon/wtorek. Tylko nie wiem jak w tym przypadku postąpić .zważywszy ze to moja pierwsza antykoncepcja.

witam,
Aby przesunąć dzień kończenia zażywania tabletek powinna Pani po zakończeniu jednego opakowania bez robienia przerwy zażyć z kolejnego opakowania tyle tabletek, aby ustalić sobie nowy dzień ich kończenia.