Zanik krwawienia po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Biorę 1 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Vibin..Pierwszą tabletkę miałam wziąć w pierwszym dniu miesiączki.Ostatni okres miałam 30 grudnia mój cykl trwa ok 30 dni nie zawsze był regularny.18 stycznia zauważyłam krew myślałam że to okres,czasem mi się zdarzało dostać miesiączkę za wcześnie więc wzięłam pierwszą tabletkę.Na następny dzień po krwi nie było śladu.Czy to było tylko jakieś plamienie?Kontynuuje branie tabletek dzisiaj będzie8dzień brania.MamPytanieOdKiedyBędęWPełniZabezpieczona?

Witam serdecznie. Bez względu na to czy był to pierwszy dzień krwawienia czy to tylko plamienie proszę kontynuować przyjmowanie tabletek. Jest Pani chroniona przed ciążą.