Przewlekłe duszności i brak możliwości głębokiego oddechu oraz nerwica

Witam od okolo roku mecza mnie ciagle dusznosci. Tzn brak mozliwosci glebokiego oddech a gdy juz sie to uda daje ulge tylko chwilowa. Objawy poglebiaja sie po sporzyciu alkocholu najczesciej na drugi dzien. Morfologia krwi wyszla ok, przeswietlenie pluc tez ok. Bedac u kardiologa rok temu i robiac echo nic nie wyszlo wszystko wporzadku. Jestem osoba znerwicowana aczkolwiek codzienne dusznosci strasznie mnnie mecza i ciezko mi je wiazac z nerwica.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.