Przewlekle występujące upławy od 6 lat

Ja upławy mam od kiedy pamiętam. Nie stosuję tamponów. Po podmyciu wycieram się papierowym ręcznikiem. Ograniczyłam ilość spożywanych cukrów. Leki na bakteryjne czy grzybicze zapalenie też stosuję zgodnie z przeznaczeniem a męczę się juz z 6 lat ? Ost natrafiłamna artykuł o kobiecie , która wyleczyła się z TYCH problemów dopiero po wygryzieniu bakterii/grzybów z jelit. Co o tym sądzicie ??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne jest wykonanie posiewu.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to metoda zaakceptowana przez medycynę konwencjonalną. Jedyne co mogę zasugerować to kontakt z ginekologiem.