Przewlekły ból gruczołu Bartholina

Kobieta37lat,od kilku lat mam przewlekly problem z lewym gruczołem Bartholina.W momencie gdy gruczoly zaczynaja pracowac tj.wydzielac sluz w trakcie podniecenia seksualnego,pojawia sie bòl lewego gruczolu.Śluz jest brunatny-zabarwiony krwią.Przedsionek pochwy po lewej stronie jest napuchniety. Stosunki sa bardzo nieprzyjemne.Po kazdym stosunku bol utrzymuje sie do kilku dni i nasila sie przy siedzeniu i chodzeniu. Odwiedzilam juz 3ginekologow i jestem zbywana,lekarze nie widza zadnego problemu.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest cos więcej powiedzieć. proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa.