Przewlekły nieżyt migdałków i czopy ropne

Witam.Stwiedzili u mnie przewlekły niezyt migdalkow.Ortolaryngolog potwierdził po wyniku Abs-ujemnym.Zadnych innych badan nie wykonal.W gardle od pol roku zauwazylam powiekszajacy sie migdal po prawej stronie jest juz duzy widze go, w kolorze skory,potem czopy biale nieprzyjemny zapach,zmiana na dziaslach z ropa bol gardla.Czy to rak?Antybiotyki nie pomagaja.Jestem oslabiona schudlam goraczki nie mam serce mnie czesto kuje jakie badania powinnam zrobic?Angina ostatnia w wieku17lat.ZgóryDziękuję

Witam,
może wskazane będzie usunięcie migdałka, będącego źródłem przewlekłego stanu zapalnego w organizmie.
Proszę skonsultować to z laryngologiem prowadzącym jakie widzi możliwości dla Pani