Przyczyny pojawienia się czerwonych krost na penisie

Witam. Mam pytanie. Na penisie pojawiły mi sie czerwone krosty. Co może być przyczyną ich? I jeszcze jedno bardziej nurtujące mnie pytanie. Jestem z moja narzeczoną juz kilka miesięcy razem. Z wytryskiem nie miałem problemu. I otoz juz drugi raz przytrafiło mi się że nie mogę dojść. Jestem rozkrecony a mimo to bez żadnych rezultatów.Nie wiem dlaczego tak jest. Co zrobić? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa po badaniu bedzie mozna cis więcej powiedzieć rownież na drugie pytanie.