Przyczyny twardej macicy w 18 tygodniu ciąży

Witam.Mam pytanie otóż od paru dni czasami czuję twardą macicę po prawej stronie,zaś po lewej jest wtedy miękka. To zgrubienie nie boli gdy dotykam i zazwyczaj pio jakimś czasie znika.Jestem po operacji wyrostka więc to nie to.Moze to moja dzidzia/ Jestem w 18tyg ciąży.Proszę o odpowiedz.

Witaminy w ciąży

Witam! Pierwsze ruchy płody mogą być już odczuwalne w tym okresie ciąży. Najprawdopodobniej własnie one powodują opisane dolegliwości.