Przyjmowanie leków na depresję a bezskuteczne starania o dziecko

z mezem staramy sie o dziecko i nic nie wychodzi.wiem kiedy mam dni plodne i owulacje i w tych dniach kochalismy sie. po owulacij dostalam w dotyku piersi bolace. atakto zadnych obiawow. czy cos ze mna jest nie tak.moze hormony biore leki na depresje bo mam leki. czy zmiejszyc dawke leku, biore propranolol 10mg i pol tabletki cloraxen raz dziennie tylko rano. prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę samodzielnie nie modyfikować dawki przyjmowanych leków. W przypadku dalszych niepowodzeń konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.