Pulsujący ból głowy w lewej skroni

Mam pulsujacy ból głowy w lewej skroni, głównie wieczorami ale zdarza się rano. Łzawi mi lewe oko i pulsuje tetnica skroniowa. Tabletki nie działają nawet w większych ilościach. Mam 29 lat, ciśnienie zazwyczaj lekko podniesione 135 na 95. Ból pojawia się bez względu na to czy pracuje dużo, mało śpię, biegam czy spędzam wieczór na kanapie. Nie wiem co jeszcze może mieć znaczenie ale proszę o pomoc. Pojawia się on od 2 lat w okresie wiosennym potem mija ale wraca coraz mocniejszy co roku.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. Proponuje uda. Sie do lekarza neurologa