Pusty pęcherzyk w 6 tygodniu ciąży

Ostatnia miesiączke miałam 8listopada. Na wizycie u lekarza byłam 23 grudnia lekarz obliczl ze wiek ciąży to 6-7 tydzień. Po zrobieniu badania USG okazało się że pęcherzyk jest pusty. Lekarz powiedział mi że ciąża rozwija się nieprawidłowo, ale trzeba powtórzyć badanie za dwa tygodnie aby to potwierdzić. Pęcherzyk miał 4,5mm. Myślę że do zapłodnienia doszło 21. Listopada. Czy jest możliwość że zarodek jeszcze się rozwinie ?

Czasami zdarza się że ciąża jest prawidłowa a w USG nie widać jeszcze bo jest za wcześnie, lub w ciąże mogła Pani zajść później niż wynikałoby to z ostatniej miesiączki. Dopiero porównanie dwóch badan Usg daje pewne rozpoznanie. Trzeba spokojnie poczekać. W razie wystąpienia krwawienia trzeba zgłosić się wcześniej.