RM oczodołów a kwalifikacja do zabiegu odbarczania

RM oczodołów cz z kontrastem Gruczoły łzowe niepowiększone, bez zmian ogniskowych . Obraz ścian kostnych obu oczodołów niezmieniony . Witam ! Chciałabym zasięgnąć informacji czy wynik RM oczodołów ( przepraszam ze względu na opis przesłałam w częściach ) może jako wstępne badanie kwalifikować mnie do zabiegu odbarczania ( lewe oko ). Czy mogę prosić o wyjaśnienie badania . Pozdrawiam . Emilia

Witam. Na podstawie przedstawionego opisu nie można stwierdzić czy kwalifikuje się Pani do zabiegu.