Rokowania przy raku jelita grubego typu śluzak komórkowiec galaretowaty

Jaka jest szansa na wyleczenie pacjenta z rakij jelita grubego typu śluzak-komórkowiec galaretowaty?? dodam, iż rak wykryty został stostunkowo późno.. czy są jakies przypadki wyleczenia?BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZ, czy ktos z was spotkal sie z tego typu rzadkim i zlosliwym rakulcem ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Rokowanie zależy przede wszystkim od stopnia zaawansowania choroby. Jeżeli nowotwór został wykryty późno to najprawdopodobniej rokowanie jest złe. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym lub zamieścić pełny wynik badania histopatologicznego pooperacyjnego.