Rozmiar torbieli szyszynki

witam mam 27 wczoraj mialam robiony rezonans glowy bez kontrastu z powodu boli u cisku glowy wykryto u mnie torbiel szyszynki 7mm czy to jest duzy torbiel? czy on sie powiekszyc moze ?czy jest on niebzpieczny ?czy mozna z nim zyc ?czy badanie wszystko wykrylo niczego nie przeoczylo bez kontrastu ?bardzo sie martwie bardzo dziekuje za odpowiedz i informacje pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie wielkości torbieli musi być skorelowane z wynikiem bezpośredniego badania lekarskiego oraz występujących objawów. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu lekarz zdecyduje o konieczności dalszej diagnostyki.