Rozmowy w myślach z wymyśloną postacią

mam na imię Sandra 24 lata czasami zdarza mi się w myślach rozmawiać bez imienną osobą a czasem w wyobraźni tworze scenki ze swoją ulubiony Richardem Marx czasami jak tak gadam to wygoda to tak cytuje to tak np zgarbimy to ta ,, nikt mi nie nakazuje wypowiada mojego imienia cały jestem samą i jestem swądom błagam was odpowiecie mi pilnie błaga błagam błagam błagam

Witam.
Proszę Pani ma Pani wyjątkowo inteligentne dziecko, które znajduje się w okresie rozwojowym symbiozy z mamą. Dlatego tata go mniej interesuje, ale mieni się to około 2 lat dziecka wtedy zacznie się interesować bardziej tatą i tak na zmianę. Nie ma Pani najmniejszego powodu do tego żeby się martwic, Proces rozwojowy u dziecka jest jak najbardziej prawidłowy.
Pozdrawiam Panią Serdecznie.

Proszę Pani,
nie jest dziwne prowadzenia rozmów z osobami nieobecnymi,ani żadnych innych.Tak więc,najważniejszy jest niepokój samego rozmówcy,który temu towarzyszy.Proponowałabym poszerzenie tematu,albo tutaj,albo w bezpośrednim kontakcie z terapeutą/psychologiem/,by dostać m.in.informacje na temat własnej "normalności".Z pewnością będzie ona potwierdzona.
Zachęcam serdecznie.