Różnica pomiędzy miesiączką a wywołaniem luteiną

OM: 19.01,19.02,19.03,16.04,10.05,05.06. 3 i 4 lipca-lutein 50 po jednej tabletce pod jezyk. 5 lipca -ciemnozolty sluz, uczucie mokra. lipca-krwaienie, obfite, pozniej lekkie. 9 lipca-sg, bylo jeszcze krw. wymiary length;3.96,lengt;3.95 cm, 3 wymiar to na G. moze grubosc endo? G: 3.55cm. Ale patrzac na lenghth na bad a na g to jest spora roznica, g ma kilka mm, length moga miec tyle ile napisane. lekarz poweidział, ze endo sie zlusczylo. czy to okres normalny czy te 2 lut.wywolaly go?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane ze złuszczaniem fizjologicznym.