Rozstanie poprzez zerwanie kontaktu

Chłopak zostawił mnie już 4 razy - zawsze zrywając kontakt. Po powrocie-zapewniał że już wie że to jest to i mnie nie zawiedzie. Prosiłam pisałam i nic. Napisałam że jest tchórz to napisał że mam przestać się zachowywać jak dziecko i mam przestać pisać. Nawet nie umie powiedzieć że to już koniec. A ja muszę wiedzieć dlaczego mi to robi. Jak mam go przekonać żeby mi to wytłumaczył. Nie umiem tego zrozumieć i zapomnieć - chce wiedzieć co się stało - chyba każdy zasługuje na jakieś wytłumaczenie?

Pozdrawiam serdecznie

Nie ma możliwość, żeby zmusić kogoś do zachowań, których nie chce. Jeżeli Pani chłopak nie chce wyjaśnić Pani powodów swojego zachowania, być może będzie tak, że nie pozna ich Pani. Jednocześnie rozumiem, że wzbudza to w Pani silne emocje, poczucie złego potraktowania, krzywdy. Jeżeli czuje Pani, że trudno Pani poradzić sobie w zaistniałej sytuacji, zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Takie wizyt mogą też być pomocne w przyjrzeniu się Pani związkowi i próbie zrozumienia, co takiego się działo w Waszej relacji, że doświadczała Pani takich sytuacji.