RTG kręgosłupa u 28-latki

Witam, ze wzgledu na nerwobole i ciagly bol lewej reki i lewej nogi lekarz zlecil mi przeswietlenie kregoslupa.Opis brzmi tak : Niewielkie skrzywienie boczne lewowypukle. Lordoza fizjologiczna splycona w odcinku gornym. Kat nachylenia kosci krzyzowej prawidlowy. Niewielkie zwezenie przestrzeni miedzykregowej L4/L5. Bardzo prosze o interpretacje,gdyz wizyte mam dopiero za dwa tygodnie. Z gory dziekuue

„Niewielkie zwężenie przestrzeni miedzykręgowej L4/L5” świadczy o dyskopatii. Z tego powodu może boleć „lewa noga”, ale już powiązać tego nie można z bólem lewej ręki. Za ból ręki lewej może być odpowiedzialny kręgosłup szyjny. Trzeba jednak wykluczyć inne przyczyny. Niestety nie można pomóc zaocznie. Badanie przedmiotowe wyklucza lub potwierdza nasze podejrzenia. A, w związku z tym, wizyta u dobrego ortopedy bardzo potrzebna…