Rwący ból wzdłuż rzepki

Chcialbym sie dowiedziec, co moze oznaczac, taki rwacy bol wzdluz rzepki. Podczas mocniejszych zgiec kolana czuje jakby cos mi sie rozrywalo na srodku rzepki, jest to bardzo intensywny bol, jednak pojawia sie i znika w roznych odstepach czasowych, tak czy siak, nawet jak nie boli to odczuwam lekki dyskomfort. Do tego dodam, ze mam jakies zaburzenia czucia w miejscu rzepki, gdy drapie sie po kolanie to bardziej czuje drapanie na palcu niz na kolanie, zupelnie inaczej jest na kolanie zdrowym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie stawu rzepkowo-udowego. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.