Rytm podstawowy prawidłowy zorganizowany, w płatach czołowych przewaga niskonapięciowego rytmu beta

Rytm podstawowy prawidłowy zorganizowany,w płatach czołowych przewaga niskonapięciowego rytmu beta,w płatach potylicznych dominuje rytm alfa o częstotliwości 9-10c/s i amplitudzie 20-65uV.Rz obecna.Fsaktywuje zapis do rytmu theta.Hv nie wpływa na zapis.Na tle rytmu podstawowego zarejestrowano zwiększony odsetek fal theta,rozsianych i uogólnionych,zwiększonych również odsetek rytmu beta we wszystkich odprowadzeniach.Okresowo rytm alfa o wyostrzonym rysunku.Bez czynności napadowej. proszę o wytłum

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista neurolog w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.