Ryzyko wystąpienia zatoru płuc i zakrzepicy

Jestem otyla i biorę bibloc 2,5 i axudan htc od 09.14. Z racji zaburzeń hormonalnych bralam duphaston 09.14 i orgametril 01.15 oraz koncze 1 opak vixpo.Okres niestety trwa od poczatku brania vixpo i mam wziąć 5 dnia cyklu duphaston. 10.2014 robilam dopplera żył i tętnic i wyszedł dobrze. D-dimer w 09.2014 wynosiły 426 z norma do 428, wtedy palilam.Teraz nie pale od 12.14 a ddimer z wczoraj to 243. Grozi mi zator płuc i zakrzepica?Jakie badania zrobić by jak najbardziej moc wykluczyć zator płuc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.