Samoistnie pojawiające się siniaki na dłoniach

Witam. Mam 20 lat i od kilkunastu dni na moich rękach samoistnie pojawiają się siniaki. Dodatkowo jestem ciągle zmęczona, mimo iż śpię po 9 godzin. W ciągu dnia zdarza mi się zasnąć na 2-3 godziny. Może powinnam zacząć brać jakieś witaminy A może to objaw jakieś choroby? Dziękuję za odpowiedź. Paulina

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

należy zrobić morfologię i z wynikami udać się do lekarza POZ, do tego czasu mozna brać preparaty zawierające rutynę w ilosci zalecanej przez producenta.

Pozdrawiam