Seks bez zabezpieczenia a ciąża u 19-latki

Witam. 26 sierpnia dostałam miesiączki, a kolejną 27 września. nocy z 3-4 października kochałam się z moim partnerem bez zabezpiecznia (nie używam tez zadnej innej antykoncepcji). Twierdzi, że 'doszedł' tylko trochę i odrobina mogła się dostać do pochwy ale kiedy więcej niż połowa jego członka była na zewnątrz. Czy możliwe ze jestem w ciąży, skoro dni płodne według mojego 30-31 cyklu zacynały sie w tym wypadku od 10-11 października? Czy plemniki mogły przetrwać we mnie i doprowadzić do ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Taka możliwość zawsze istnieje choć jest ona niewielka ( jednak w 100% ciąży nie można wykluczyć). Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam