Seks bez zabezpieczenia pod koniec miesiączki a ryzyko ciąży

Zabawiałam się z moim chłopakiem pod koniec miesiączki, tj 5 dnia. W tym dniu poleciało mi jeszcze troszeczkę krwi. Zabawa opierała się głownie na rękach, ale ze 3 razy lekko we mnie wszedł, nie cały, dosłownie sama główka penisa. Nie byliśmy zabezpieczeni, nie spuścił się we mnie, ale np co z prejakulatem? czy możliwe, żebym zaszła w ciąże, jeśli to była końcówka krwawienia, a właściwy wytrysk nie nastąpił? po zabawach poleciało mi jeszcze trochę krwi i dzisiaj, tj 6 dzień też troszeczkę.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest bardzo małe. Pozdrawiam