Seks oralny a stosowanie prezerwatyw

WITAM MAM PYTANIE DOTYCZĄCE SEKSU ORALNEGO PONIEWAŻ CHCIAŁBYM KIEDYŚ UPRAWIAC TĄ FORME SEKU,CZY JEST POTRZEBNA DO TEGO PREZERWATYWA PO CO SĄ PREZERWATYWY SMAKOWE,CZY ZAMIAST TEGO MOZNA UZYĆ OCTU SPIRYTUSOWEGO

Dzień dobry!

Prezerwatywa zabezpiecza przed przenoszeniem chorób między partnerami seksualnymi. Możliwe jest zarażenie się nie tylko podczas seksu pochwowego czy analnego, ale także oralnego.
Prezerwatywa uniemożliwia także dostanie się spermy bezpośrednio do ust, jeśli dla jednego lub obojga partnerów byłoby to dyskomfortowe.
Prezerwatywy smakowe są formą urozmaicenia właśnie podczas pieszczot oralnych.
Klasycznego higiena (woda plus żel do higieny intymnej) jest całkowicie wystarczająca. Sama higiena nie zabezpiecza jednak przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Pozdrawiam!