Silna i nagła bolesność okolicy nerki a możliwe przyczyny

Kilka lat temu siedziałam przed biurkiem i nagle poczułam rwący ból w okolicy prawej, dolnej strony kręgosłupa (nerka, trochę nad nerką). Był na tyle silny, że krzyczałam i nie mogłam wykonać żadnego ruchu. Przyjechało pogotowie dostałam zastrzyk prawdopodobnie z ketanolem oraz receptę na te tabletki. Miałam je brać, kilka dni leżeć w ciepłym. Przeszło. Sytuacja po roku powtórzyła się, to samo miałam zrobić i przeszło. Dzisiaj po 2 latach znowu nastąpił nawrót. Co się dzieje?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi stwierdzić jednoznacznie bez przeprowadzenia badania orzedmiotowego i ew. poszerzenia diagnostyki. Sugeruję kontakt z lekarzem w celu ustalenia przyczyny. Być może jest to kamica nerkowa.