Bolesność okolicy nerki a stosowanie Emesilu

Witam bardzo boli mnie z lewej strony w dolnej okolicy krzyza albo nerki promieniuje do jajnika w nocy ból jest nie do zniesienia brałam emesil nic juz nie dziala teraz biore zastrzyki i tez nic co mi może być.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem. Ja również bez przeprowadzenia badania i wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie stwierdzić co niepokojącego dzieje się w Pani organizmie.